O nás

KONSTRUKTA - STAVBY s.r.o. je ryze česká firma působící na trhu již od roku 1990. Věnujeme se výstavbě průmyslových a zemědělských objektů. Maximální pozornost věnujeme sebemenšímu detailu při realizaci každé zakázky.

Vyrábíme montované haly na míru podle konkrétních přání a potřeb zákazníka. Každé podnikání je unikátní, proto navrhujeme montované haly přesně pro potřeby daného oboru. K jednotlivým zakázkám přistupujeme vždy zcela individuálně s maximální zodpovědností. Naší specializací je kompletní dodávka a spokojenost zákazníků, čemuž svědčí mnohé kladné reference.

Realizujeme různé halové objekty jako např. showroomy, průmyslové a výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, autosalony, jízdárny a různé nástavby pro vaše podnikání. Haly dodáváme zateplené i nezateplené, ocelové a železobetonové.

Mimo samotnou stavbu provádíme také rekonstrukce již stávajících hal, servisy, zateplení hal, výměny opláštění a pravidelné údržby, které dopomáhají ke snížení provozních nákladů montovaných hal a prodlužují provozní využití objektu  a samotnou životnost objektu.


Kontakt

KONSTRUKTA - STAVBY s.r.o., Za Brněnskou ulicí 4292, 796 01 Prostějov, IČ: 28319401

(+420) 776 031 234 info@konstrukta.cz www.konstrukta.cz